ЕкоДім

 

Про нас

ЕкоДім заснований в 1991 році і за 30 років роботи зарекомендував себе як надійний партнер і постачальник. Ми є офіційним дилером понад 100 світових брендів, таких як Ceresit, Caparol, Kronospan, Polimin, Sweetondale, Mounter,  Sniezka, PlasmaTec, Siniat, Armstrong, Weco, Bryza, Penoboard, Dufa, LuxDecor,  Кортекс, Техноніколь, Knauf,  та інші.
Маємо в наявності близько 40 000 найменувань будівельних матеріалів. Наш асортимент товару постійно розширюється. 
Компанія виробляє найкращі в своєму сегменті сухі суміші і лакофарбову продукцію власної торгової марки ArtEco. Вся продукція сертифікована. 

ЕкоДім має власне виробництво металочерепиці і профнастилу. Використовуємо метал від кращих виробників України та Європи: ARVEDI (Італія), Mitiol (Туреччина), Arcelor (Німеччина, Бельгія, Польща), Модуль (Україна), МетІнвест (Україна), Dongbu (Корея), Longcheng, Shengdong, Lingqing, Rogo (Китай).
Ми  створили потужний фундамент для бізнесу, в якому є всі складові для подальшого розвитку. Понад 35 тисяч квадратних метрів складських приміщень з вигідним територіальним розміщенням, заїздом для габаритних автомобілів, зручна логістика, швидке обслуговування, розташування складів на території бази дають можливість здійснити необхідні покупки за мінімальний час.

 

ЕкоДім – надійний постачальник будівельних матеріалів.  Нас обирають забудовники, адже ми гарантуємо: найкращий сервіс, високу якість та широкий асортимент продукції,  індивідуальний підхід до кожного замовника, творче вирішення питань, що виникають в ході роботи.
Штат компанії складає  близько 350 чоловік. 
ЕкоДім  - стабільний партнер для вашого бізнесу. Ми пропонуємо гнучку систему лояльності, професійний сервіс та індивідуальний підхід до кожного.

Шість років поспіль компанія ЕкоДім отримує почесне перше місце від конкурсу Народний Бренд як найкращий магазин будівельних матеріалів у місті Вінниця.
Перемога у конкурсі та присвоєння відзнаки «Народний бренд» - це вираз найвищої довіри мешканців нашого регіону.

 

Слідкуйте за нами  в наших соцмережах


Лідер на ринку будівельних матеріалів, компанія ЕкоДім, запустила в 2022 році власну лінійку міжкімнатних дверей під ТМ SherWood!

Контакти:
Багатоканальний телефон (098) 885-885-6
ПН-ПТ- з 8:30 до 18:00
СБ з 9:00 до 15:00

 

 

 

Напишіть нам
Наші клієнти