ЕкоДім

 

Про нас

ЕкоДім заснований в 1991 році і за 30 років роботи зарекомендував себе як надійний партнер і постачальник. Ми є офіційним дилером понад 100 світових брендів, таких як Ceresit, Caparol, Kronospan, Polimin, Sweetondale, Mounter,  Sniezka, PlasmaTec, Siniat, Armstrong, Weco, Bryza, Penoboard, Dufa, LuxDecor,  Кортекс, Техноніколь, Момент, Knauf,  та інші.
Маємо в наявності близько 40 000 найменувань будівельних матеріалів. Наш асортимент товару постійно розширюється. 
Компанія виробляє найкращі в своєму сегменті сухі суміші і лакофарбову продукцію власної торгової марки ArtEco. Вся продукція сертифікована. 

ЕкоДім має власне виробництво металочерепиці і профнастилу. Використовуємо метал від кращих виробників України та Європи: ARVEDI (Італія), Mitiol (Туреччина), Arcelor (Німеччина, Бельгія, Польща), Модуль (Україна), МетІнвест (Україна), Dongbu (Корея), Longcheng, Shengdong, Lingqing, Rogo (Китай).
Ми  створили потужний фундамент для бізнесу, в якому є всі складові для подальшого розвитку. Понад 35 тисяч квадратних метрів складських приміщень з вигідним територіальним розміщенням, заїздом для габаритних автомобілів, зручна логістика, швидке обслуговування, розташування складів на території бази дають можливість здійснити необхідні покупки за мінімальний час.
Автопарк компанії нараховує понад 20 авто,  що забезпечує можливість швидкої доставки в усі регіони України.

ЕкоДім – надійний постачальник будівельних матеріалів.  Нас обирають забудовники, адже ми гарантуємо: найкращий сервіс, високу якість та широкий асортимент продукції, оперативну доставку матеріалів на об’єкт в узгоджені терміни, індивідуальний підхід до кожного замовника, творче вирішення питань, що виникають в ході роботи.
Штат компанії складає  близько 350 чоловік. Наші менеджери – кваліфіковані спеціалісти, які надають професійні консультації,  майстер-класи, здійснюють ведення і супровід клієнтів по будь-яким запитаням щодо  ремонту і будівництва.
ЕкоДім  - стабільний партнер для вашого бізнесу. Ми пропонуємо гнучку систему лояльності, професійний сервіс та індивідуальний підхід до кожного.

 

Наші клієнти