ЕкоДім

 

ЕкоДім заснований в 1991 році за 28 років роботи зарекомендував себе як надійний партнер і постачальник. Ми є офіційним дилером понад 100 світових брендів.  Маємо в наявності близько 40 000 найменувань будівельних матеріалів сантехніки і комплектуючих, асортимент товару постійно розширюється.

ЕкоДім це не тільки оптово-виробнича база, завод з виробництва металочерепиці і профнастилу профілів для гіпсокартону та комплектуючих. Компанія виробляє найкращі в своєму сегменті сухі суміші і лакофарбову продукцію власної торгової марки ArtEco. Вся продукція сертифікована. 

Ми  створили потужний фундамент в якому є всі складові для подальшого розвитку, більш 35 тисяч квадратних метрів складських приміщень з вигідним територіальним розміщенням, заїздом для габаритних автомобілів, зручна логістика, швидке обслуговування, розташування складів на території бази дають можливість здійснити необхідні покупки за мінімальний час.
Автопарк компанії нараховує понад 20 авто,  що забезпечує можливість швидкої доставки в усі регіони України. Штат компанії складає  близько 350 чоловік різних спеціалізацій, які проводять кваліфіковані консультації,  майстер-класи здійснюють ведення і супровід клієнтів по будь-яким запитаням щодо  ремонту і будівництва.

 

Наші клієнти